A Sequential Approach to Ultradistribution Spaces
Naslov
A Sequential Approach to Ultradistribution Spaces
Identifikator
/unibl/sci/idNaucniRad:13333
Tip
Pronađite slične unoseAcademic Article
Datum
Pronađite slične unose2016-11
Bibliografski citat
S. Maksimović, S. Mincheva-Kamińska, S. Pilipović, P. Sokoloski, A Sequential Approach to Ultradistribution Spaces, Publications de l'Institut Mathématique, Vol. 100, No. 114, pp. 17 - 48, Nov, 2016
Početna stranica
17
Krajnja stranica
48
Je dio
Publications de l'Institut Mathématique
0350-1302